Ortodonta Wrocław

Leczenie wad zgryzu – Wrocław

Ortodoncja

Statystyka potwierdza, że leczenie zgryzu jest potrzebne co drugiemu mieszkańcowi kuli ziemskiej. Jednak nie wszyscy zwracają się o pomoc do stomatologów, odkładając ten problem na później, tym samym narażają się na liczne problemy z uzębieniem.

Skutki nieprawidłowego zgryzu to m.in. :

  • wada wymowy
  • nieestetyczny wygląd
  • liczne choroby żołądka, choroby laryngologiczne i inne.
  • straty w uzębieniu
  • bolesne doznania podczas jedzenia
  • asymetria w rysach twarzy

Leczenie wad zgryzu

Centrum Miserante Dental przeprowadza kompleksowe leczenie zgryzu za pomocą współczesnych środków i metod. Metoda leczenia zostaje wybrana i omówiona indywidualnie na konsultacji z Waszym lekarzem.

Wyróżniamy dwa rodzaje aparatów naprawiających zgryz

Aparaty ruchome oraz aparaty stałe. Przed ich założeniem, należy rozwiązać wszystkie problemy z zębami, wywołane przez choroby uzębienia i dziąseł. Do Państwa dyspozycji mamy przezroczyste nakładki (nakładki Invisalign), aktywatory lub aparaty ortodontyczne. Pracujemy na najlepszej jakości światowych producentów stomatologicznego sprzętu i materiałów.

Aparaty ortodontyczne wykonuje się indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich szczegółów budowy uzębienia przyszłego właściciela. Niewątpliwie, naprawa zgryzu to proces wymagający czasu, dla dorosłych jest to okres nie mniejszy niż rok. Uwierzcie końcowy rezultat jest tego wart!

Piękny uśmiech – to nie tylko wasza wizytówka, ale również rozpoczęcie nowego życia bez problemów i kompleksów!