POWIĘKSZANIE UST WROCŁAW

Medycyna estetyczna Wrocław

Powiększanie ust Wrocław – to jeden z najpopularniejszych i wiodących zabiegów, z zakresu medycyny estetycznej. Wstrzykiwany kwas hialuronowy nazywany jest eliksirem życia, głównie poprzez swoje antystarzeniowe zdolności. Jego magiczne działanie podnosi kąciki ust, powiększa je, wygładza zmarszczki mimiczne itd.

Dzięki silnemu nawilżeniu, które zyskujemy dzięki wstrzykiwanemu żelowi, skóra staje się napięta i namacalnie bardziej elastyczna. Co ciekawsze, z zakresu powiększania ust korzystać może niemalże każdy. Jedyne przeciwskazania to ciąża, opryszczka, choroby z zakresu układu immunologicznego oraz okres karmienia piersią.

Przygotowanie do zabiegu powiększania ust – krok po kroku

Pierwszym, najważniejszym krokiem, który niesie za sobą każde następne, jest uświadomienie sobie, iż powiększanie ust w naszym gabinecie we Wrocławiu jest tym czego oczekujemy. To na tym etapie pada pierwsza propozycja podjęcia tematu i zrozumienia, iż taki zabieg może mieć realny wpływ na nasze samopoczucie.

Kolejnym krokiem jest wyszukiwanie i przeszukiwanie alternatyw, które mogą nam zaprowadzić do profesjonalisty. Warto na tym etapie przeszukać salony, które specjalizują się w powiększaniu ust we Wrocławiu, które mają dobre opinie i szereg zadowolonych klientów. Po wstępnej selekcji warto umówić się na wizytę, która będzie dla nas dogodna i realna – zarówno finansowo jak i czasowo.

Trzecim krokiem jest rozmowa z przyszłym pacjentem. Na tym etapie osoba wykonująca zabieg pyta nas o oczekiwania, opisuje efekt finalny, instruuje o tym jak będzie wyglądał każdy etap pobytu w salonie. Warto na tym etapie powiedzieć o tym jaki efekt nas interesuje, jakie mamy problemy zdrowotne i czego się obawiamy. Szczerość to podstawa współpracy i obopólnego zadowolenia.

Decyzja o wybranym zabiegu i o docelowym salonie jest niezwykle istotna. Powinniśmy wziąć pod uwagę takie elementy jak profesjonalizm, poświęcony czas, certyfikaty i cenę. To po tej, ostatecznej decyzji, zacznie się sam zabieg powiększania ust.

Najczęściej przedostatni etap, jest tym najbardziej oczekiwanym. To w tym momencie profesjonalista przygotowuje nasze usta pod przyjęcie preparatu, a następnie podaje go w określonym miejscu i ilości. Przed zabiegiem podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu samo podawanie preparatu jest praktycznie bezbolesne.

Rekonwalescencja trwa wyjątkowo krótko, a dokładny jej okres trwania zależy od wielu, indywidualnych aspektów. U wielu klientów nie występuje nawet opuchlizna czy siniak. Tylko niewielki procent odczuwa realny ból czy dyskomfort bezpośrednio po wykupionej usłudze na powiększanie ust wrocław.

Czego unikać przed zabiegiem?

Zabieg – powiększanie ust Wrocław – oparty jest na podobnym schemacie co wszelkie, niewielkie zabiegi. Oznacza to, iż zarówno bezpośrednio przed podaniem żelu, jak i kilka godzin wcześniej, nie należy wykonywać lub spożywać określonych substancji. Ponadto, należy zachować wszelką ostrożność związaną z mechanicznym lub mocno inwazyjnym działaniem. Poniższa lista wykazuje największe zagrożenia, których powinniśmy unikać tuż przed zabiegiem:

  • spożywanie aspiryny lub innych leków rozrzedzających krew
  • spożywanie silnych leków przeciwbólowych
  • uczęszczanie do sauny lub solarium
  • opalanie
  • niezmywanie makijażu
  • spożywanie alkoholu w dużej ilości

Jak wygląda zabieg powiększania ust w naszym centrum we Wrocławiu?

Sam zabieg powiększania ust trwa około 20 minut. Podawanie go odbywa się za pomocą bardzo cienkiej igły. Po podaniu żelu dane miejsce delikatnie się masuje, tak by rozprowadzić pod skórą w sposób naturalny. To w tych miejscach, najczęściej, pojawia się opuchlizna lub rumień.

Efekt i postępowanie po zabiegu

Postępowanie po zabiegu jest bardzo podobne, co tuż przed nim. Największym zagrożeniem mogą być intensywne promienie słoneczne, dlatego unikajmy słońca i opalania. Zabiegi tego typu najlepiej wykonywać po urlopie, a nie tuż przed nim. W tym krótkim okresie (do tygodnia), należy unikać siłowni, sauny, zabiegów kosmetycznych lub makijażu. Pierwsze, zauważalne zmiany, widoczne są już po pierwszych sekundach od aplikacji. Pełny efekt zabiegu widoczny jest po kilku dniach.

Po miesiącu od przeprowadzenia zabiegu powiększanie ust Wrocław, zalecana jest wizyta kontrolna. Zabieg należy powtarzać po około 6- 12 miesiącach, w zależności od pacjenta.

W gabinecie Miserante Dental gwarantujemy użycie najwyżej jakości produktów, pełną opiekę i profesjonalne konsultacje.