OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE WROCŁAW

Zabiegi z osocza bogatopłytkowego

Zabieg nazywany wampirzym liftingiem, ze względu na mechanizm pobierania I umieszczania substancji pod skórą. Jego działanie zbliżone jest do działania botoksu, z tą różnicą, iż opiera się na naturalnych składnikach. Jest więc świetną alternatywą dla tych, którzy nie przekonali się jeszcze do bardziej inwazyjnego działania.

W ramach usług Miserante Dental gwarantujemy pełną opiekę podczas wykonywania każdego zabiegu (lub bloku zabiegów) i profesjonalnie przygotowane konsultacje. Zachęcamy zatem do kontaktu i zapytań składanych telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści z pewnością odpowiedzą na wszystkie trapiące zagadnienia.

Cel zabiegu z osocza bogatopłytkowego:

Osocze bogatopłytkowe Wrocław podawane jest najczęściej w celu odmłodzenia, napięcia i wygładzanie skóry. Co ciekawsze, nie jest to jedyny cel zabiegu i wiele osób korzysta z niego również w celu wspomagania i zagęszczania włosów, redukowania blizn po trądziku, w walce z rozstępami i usuwania cieni pod oczami. Wszystkie te działania są w pełni bezpieczne i oparte na naturalnym składniku – naszej własnej krwi.

Efekty zabiegu:

Głównym, zauważalnym efektem, jest poprawa kolorytu i napięcia skóry, w miejscu wstrzykiwania preparatu. Dotlenienie komórek od środka pozwala na uzyskanie wygładzania skóry, nawet w przypadku występowania dużych i wyraźnych blizn. W przypadku używania preparatu na skórę głowy, efekty zauważalne są już po pierwszym użyciu, kiedy to wypadanie włosów jest znacząco zmniejszone. By uzyskać intensywne odżywienie i odmłodzenie zabieg można powtarzać nawet 2 razy w miesiącu. Optymalna ilość zabiegów oscyluje w granicach 4-5 sesji. Wszystkie konsultacje należy odbywać z lekarzem prowadzącym.

Jak przebiega zabieg:

Zabieg jest klasyfikowany jako szybki i bezproblemowy. Samo podawanie substancji zajmuje nam kilkanaście minut, a więc niewiele dłużej co podawanie botoksu. Pierwszym etapem zabiegu z zakresu osocza bogatopłytkowego we Wrocławiu, jest pobranie niewielkiej ilości krwi, metodą próżniową. Następnie pobrana krew jest odwirowywana, dzięki czemu uzyskujemy osocze, zawierające czyste płytki krwi. Po jej zagęszczeniu podaje się do niej ok 6ml osocza bogatopłytkowego i miesza. Uzyskujemy w ten sposób nasza magiczną substancję, która zadba o zdrowy i młody wygląd. Tak przygotowaną miksturę podaje się podskórnie, w miejsca, które chcemy zmienić lub odmłodzić. Ważne, aby etap wstrzykiwania był stosunkowo szybki, ze względu na krótką żywotność substancji w probówkach.

Przygotowanie do zabiegu:

Zabieg, ze względu na swoje bezpieczeństwo, nie wymaga szczególnego przygotowania i wykonywania określonych czynności lub badań. Najważniejsza zasada głosi, aby bezpośrednio przed zabiegiem nie spożywać leków, które mają realny wpływ na krzepnięcie krwi. Ponadto kilka dni przed wykonaniem zabiegu z osocza bogatopłytkowego we Wrocławiu, należy dbać o skórę, smarując ją maścią z witaminą A lub K. Zabieg klasyfikowany jest jako bezbolesny, ale na życzenie pacjenta zapewniamy dostępność kremu znieczulającego, który zapewni pełny komfort.

Przeciwskazania do zabiegu z osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe Wrocław jest niemalże całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Nie mniej jednak, osoby z problemami na tle krzepnięcia krwi, ostrych zakażeń lub leczonych chorób autoimmunologicznych powinny skonsultować się z lekarzem i w najgorszym razie – zrezygnować z zabiegu. Ważne, aby nie zatajać niczego przed lekarzem. Co więcej, nie ma żadnych przeciwskazań czy granic wiekowych – pacjentem może zostać niemalże każdy.

Zapraszamy do kontaktu!